Наші талановиті діти у творчому проєкті Черкаського народного хору

14 червня 2021 року Черкаський народний хор вперше концертував на сцені Черкаської обласної філармонії із талановитою молоддю Черкащини. Цей вечір подарував радість від споглядання народного мистецтва у професійному виконанні Черкаського народного хору та юних артистів, серед яких були і учні нашої школи: учениця 11 класу, вихованка Черкаської дитячої музичної школи N 3, Надія Кічула (клас викладача Оксани Маріненко), учень 8-Б класу, Кирило Кононенко, у складі троїстих музик під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Шнайдера, учениця 9-А класу, Анастасія Гергіль, у складі народного ансамблю народного танцю "Веселка" (керівник О. Липова). Ми пишається талановитими дітьми нашої школи, які є мистецько-творчою частинкою України.