Екскурсія третьокласників у м. Київ

30 травня учні 3-А і 3-Б класів (класоводи Шатік Н. І., Капля В. Д.) побували у музеї води м. Києва. Вони дізнались про рух води під землею, про її роль в житті людини та економне використання цього природного ресурсу. Тут дітлахи потрапили у грот, де побачили утворення дощу і гуркіт грому, полюбувалися виверженням гейзера. Діти отримали задоволення від ігрової кімнати, де можна прорити траншею для води, побувати в середині величезної мильної кулі та погратися з живими рибками великого акваріума. Цього ж дня учні 3-х класів також відвідали національний науково-природничий музей. Діти мали змогу побачити природу різних куточків нашої планети і те, якою Земля була мільйони років тому. Тут школярі ознайомилися зі стародавньою та сучасною флорою та фауною. Особливе захоплення у дітей викликав перегляд експонатів зі скелетів вимерших тварин - слона, корови, жирафа, гігантського оленя, кита, первісного бика-тура і мамонта. Невеличкі фігурки цих тварин, розташованих поруч зі скелетами, дали змогу уявити зовнішній вигляд найдавніших мешканців Землі. Надзвичайно вразили дітей діорами із зображенням земних ландшафтів.