Куточок бойової слави

каб. №36

відповідальний - вчитель історії Сухенко О.В.

Куточок бойової слави створений в школі з метою вивчення однієї з трагічних сторінок в історії України та рідного краю: це війна з нацистською Німеччиною. Показати трагізм і героїзм в період Другої світової війни, виховувати серед учнів патріотизм – такі основні завдання експозиції.

Інформаційні стенди, які складають основу куточка, розкривають події періоду оборони, окупації та визволення міста Черкаси від нацистських загарбників 1941-1943 рр., акцентують увагу на героїчних подвигах визволителів міста та висвітлюють традиції школи по збереженню пам’яті про учасників Другої світової війни та їх зв'язок із сучасним поколінням.

/Files/images/B7eAZTldCEg.jpg/Files/images/ndniAblayXk.jpg /Files/images/nrbikkTGCsA.jpg/Files/images/BuL-V09k0UA.jpg

Коментарi