ГРАФІК

ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на ІІ семестр 2018-2019 навчального року

№ п/п П.І.Б. керівника гуртка Назва гуртка Клас № кабінету Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Час Час Час Час Час
1. Коротич А.В. Євроклуб 6-Б 30 14.10-15.40
2. Колесник О.Ф. Баскетбол 6-10 с/з 15.00-16.00 15.00-16.00
3. Іванько Р.А. Футбол 4-6 с/з 15.00-16.00 15.00-16.00
4. Маріненко О.Ю. Червона калина 2-4 каб. 44/ а.зала 14.00-15.30
5. Маріненко О.Ю. Червона калина 8-10 ст.гр. каб. 44/ а.зала 13.10-14.40

Заступник директора з ВР Т.В.Вдовченко

Затверджую

Директор

___________

Г.Ф.Скирда

10.01.2018

ГРАФІК

ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на ІІ семестр 2017-2018 навчального року

№ п/п П.І.Б. керівника гуртка Назва гуртка Клас № кабінету Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Час Час Час Час Час
1. Дмитренко С.О. Психологія розвитку особистості 5 30 13.15-14.00
2. Дмитренко С.О. Психологічна абетка 1 15 12.20-13.00
3. Коротич А.В. Євроклуб 5-Б 30 13.15-14.45
4. Колесник О.Ф. Баскетбол 6-10 с/з 15.00-16.00 15.00-16.00
5. Нечаєв М.Е. Волейбол 6-10 с/з 16.00-16.45 15.00-15.45
6. Нечаєв М.Е. Баскетбол 3-7 с/з 15.00-15.45 15.00-15.45
7. Маріненко О.Ю. Червона калина мол. гр. каб. 44/ а.зала 13.15-14.00 13.15-14.00
8. Маріненко О.Ю. Червона калина Ст. гр. каб. 44/ а.зала 15.00-15.45 14.00-14.45
9. Кузнецов Ю.О. Спікер 1а,б Каб. 43 12.20-13.05
10. Вдовченко Т.В. Створюємо чарівний світ 1-4 Каб.34 13.15-14.00

Заступник директора з ВР Т.В.Вдовченко

___________

Г.Ф.Скирда

15.09.2017

ГРАФІК

ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на І семестр 2017-2018 навчального року

№ п/п П.І.Б. керівника гуртка Назва гуртка Клас № кабінету Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Час Час Час Час Час
1. Дмитренко С.О. Психологія розвитку особистості 5 30 13.15-14.00
2. Дмитренко С.О. Психологічна абетка 1 15 12.20-13.00
3. Коротич А.В. Євроклуб 5-Б 30 14.10-15-40
4. Колесник О.Ф. Баскетбол 6-10 с/з 15.00-16.00 15.00-16.00
5. Нечаєв М.Е. Волейбол 9-11 с/з 15.00-16.00 15.00-16.00
6. Маріненко О.Ю. Червона калина 1-4 каб. 44/ а.зала 16.00-17.30
7. Маріненко О.Ю. Червона калина мол. гр. каб. 44/ а.зала 13.15-14.00
8. Маріненко О.Ю. Червона калина Сер. гр. каб. 44/ а.зала 15.00-16.30
9. Кузнецов Ю.О. Весела англійська 1а,б Каб. 43 12.20-13.15
10. Вдовченко Т.В. Створюємо чарівний світ 1-4 Каб.34 13.15-14.00

Заступник директора з ВР Т.В.Вдовченко

Кiлькiсть переглядiв: 1240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.