Правила поведінки для учнів

Здобувач освіти приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя. Урок починається по другому дзвінку.

Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

Не можна без дозволу вчителя, чергового адміністратора або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території під час уроків.

У разі пропуску занять до 3-х днів здобувач освіти зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів здобувач освіти зобов'язаний представити довідку з медичної установи.

Здобувач освіти повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

Здобувачі освіти бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

Фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.

Не дозволяється користуватися мобільним телефоном на уроках без дозволу вчителя.

ПОВЕДІНКА НА УРОКАХ

Коли вчитель входить в клас, здобувачі освіти встають, вітаючи вчителя. Так само вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли діти працюють за комп'ютером.

Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших товаришів від занять розмовами, іграми і іншими справами, що не стосуються уроку.

Якщо під час занять здобувачу освіти необхідно вийти з класу, то він повинен попросити дозволу у вчителя.

Якщо здобувач освіти хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку.

Під час уроку здобувач освіти має право ставити питання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.

Здобувач освіти має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань.

ПОВЕДІНКА здобувачів освіти ДО ПОЧАТКУ, НА ПЕРЕРВАХ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ УРОКІВ

Під час перерви здобувач освіти зобов'язаний: - підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці; - вийти з класу, якщо попросить вчитель; - підкорятися вимогам чергового вчителя по поверху.

Під час перерв забороняється бігати по сходах, поблизу віконних отворів і в інших місцях, не пристосованих для ігор.

Під час перерв забороняється штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу.

У школі забороняється тютюнопаління.

Категорично не можна самовільно розкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

ПОВЕДІНКА УЧНІВ В ЇДАЛЬНІ

Під час їжі в їдальні належить дотримуватися хороших манер і поводитися пристойно.

Розмовляти під час їжі слід неголосно, щоб не турбувати тих, хто їсть поряд.

Здобувачі освіти прибирають стіл після вживання їжі.

Здобувачі освіти дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.

Забороняється приходити в їдальню у верхньому одязі.

Забороняється виносити з їдальні їжу.

Коментарi