Медалісти Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24

1977-1978 навчальний рік

Вишняк Віталій Петрович - золота медаль

Панюхно Олег Анатолійович - золота медаль

1978-1979 навчальний рік

Чеснокова Юлія Ростиславівна - золота медаль

Лоєцький Сергій Михайлович - золота медаль

Рудик Олена Валеріївна - золота медаль

Тарасевич Олена Юріївна - золота медаль

1983-1984 навчальний рік

Черноус Дмитро Павлович - золота медаль

1984-1985 навчальний рік

Ільїна Інна Олександрівна - золота медаль

1985-1986 навчальний рік

Терещенко Олександр Андрійович - золота медаль

Рязанцева Тетяна Олександрівна - срібна медаль

1986-1987 навчальний рік

Ананьєва Олександр Сергіївна - золота медаль

Десага Ірина Леонідівна - золота медаль

Оболевич Світлана Владленівна - золота медаль

1987-1988 навчальний рік

Панюхно Анатолій Анатолійович - золота медаль

Сліпченко Сергій Володимирович - золота медаль

Пилипенко Світлана Миколаївна - срібна медаль

Ковальчук Сергій Миколайович -срібна медаль

Чурсін Геннадій Вадимович - срібна медаль

1988-1989 навчальний рік

Ільїн Олександр Олександрович - золота медаль

Чернишов Костянтин Борисович -- срібна медаль

1989-1990 навчальний рік

Дулова Неля Володимирівна -срібна медаль

Лупіна Віта Анатоліївна - срібна медаль

1990-1991 навчальний рік

Грушка Інна Іванівна - золота медаль

1991-1992 навчальний рік

Ткаченко Ірина Іванівна - срібна медаль

Новіков Петро Олександрович - срібна медаль

Біда Олексій Володимирович - срібна медаль

1992-1993 навчальний рік

Дроздецький Юрій Вікторович - золота медаль

Джолос Андрій Станіславович - золота медаль

Сіденко Олег Іванович - золота медаль

Костенко Олена Олексіївна - золота медаль

1993-1994 навчальний рік

Корнух Олег Миколайович - золота медаль

Нікуляк Максим Євгенович - золота медаль

Ялова Лілія Ігорівна - золота медаль

1994-1995 навчальний рік

Голоуліна Олена Олександрівна- золота медаль

Снісар Олена Анатоліївна - срібна медаль

1995-1996 навчальний рік

Ганжа Ілона Василівна - золота медаль

Діхтяр Світлана Григорівна - золота медаль

1996-1997 навчальний рік

Головченко Роман Євгенович -срібна медаль

1997-1998 навчальний рік

Яковенко Ксенія Сергіївна - срібна медаль

1999-2000 навчальинй рік

Калачанова Олена Валеріївна -золота медаль

Шморгун Лілія Миколаївна - золота медаль

Маменко Ірина Василівна - золота медаль

Руденко Наталія Сергіївна - золота медаль

Кілочко Олена Валентинівна - срібна медаль

2001-2002 навчальний рік

Кравченко Олена Андріївна - золота медаль

Василевська Анна Олександрівна - золота медаль

Колодійчук Анна Волоимирівна - золота медаль

Семеняка Ліна Федорівна - золота медаль

Петрова Ілона Ігорівна- срібна медаль

2002-2003 навчальний рік

Ганжа Аліна Василівна - золота медаль

Гриценко Інна Олександрівна - золота медаль

Майборода Алла Анатоліївна - золота медаль

Нечитайло Яна Волоимирівна - золота медаль

Баранько Юлія Анатоліївна - золота медаль

Ахмедова Ірина Ревшанівна - золота медаль

Ворона Ольга Олександрівна - золота медаль

Лепетуха Тетяна Олексіївна - золота медаль

Дробот Наталія Сергіївна - срібна медаль

2003-2004 навчальний рік

Булахова Дарія Вололимирівна -золота медаль

Вдовченко Златослава Вікторівна - золота медаль

Марченко Мирослава Ігорівна - золота медаль

Наумович Вікторія Вікторівна - золота медаль

Опанасенко Валентина Юріївна - золота медаль

Велько Ірина Миколаївна - срібна медаль

Конторез Ірина Вадимфівна - срібна медаль

Цибенко Яна Олександрівна - срібна медаль

Нечаєв Іван Едуардович - срібна медаль

Перевозчиков Павло Сергійович - срібна медаль

2004-2005 навчальний рік

Єгорова Ольга В’ячеславівна -золота медаль

Кравченко Людмила Анатоліївна - золота медаль

2005-2006 навчальний рік

Музичук Андрій Вікторович- золота медаль

Бусля Оксана Валеріївна - золота медаль

Дика Дар’я Вікторівна - золота медаль

Панченко Інга Сергіївна - срібна медаль

Черняєва Ірина Миколаївна - срібна медаль

2006-2007 навчальний рік

Кулик Аліса Олександрівна - золота медаль

Шпильова Анна Володимирівна - золота медаль

Бондаренко Галина Миколаївна - срібна медаль

2007-2008 навчальний рік

Пономар Володимира Олегівна - срібна медаль

Пляченко Світлана Анатоліївна - срібна медаль

Коваленко Юлія Вікторівна - срібна медаль

2008-2009 навчальний рік

Цапля Катерина Олегівна - срібна медаль

2009-2010 навчальний рік

Апостолюк Тетяна Геннадіївна - золота медаль

Казакова Катерина Юріївна - золота медаль

Прядко Олександра Олегівна - золота медаль

Маяцька Лідія В’ячеславівна - золота медаль

2011-2012 навчальний рік

Гринівецька Ольга Володимирівна - золота медаль

Запорожець Альона Леонідівна - золота медаль

2012-2013 навчальний рік

Вдовченко Зоряна Вікторівна - золота медаль

2013-2014 навчальний рік

Єфімова Анастасія Сергіївна - срібна медаль

2014-2015 навчальний рік

Підпалок Анна Олександрівна -золота медаль

Кiлькiсть переглядiв: 1215

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.