Свято "Зустріч поколінь крізь призму років"

Подія, очікувана 40 років, відбулася!!!

27 жовтня 2017 року відбулося свято "Зустріч поколінь крізь призму років". На святі згадували історію школи, вчителів, які паралельно з будівельниками в 1974 році буквально добудовували її, аби 1 вересня 1974 року учні сіли за парти. Вшанували пам’ять тих, хто творив історію школи і кого, на жаль, вже немає серед нас. Присутніх привітав директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. На святі були присутні методист з виховної роботи міського методичного кабінету установ освіти Ліана Деркач, депутат Черкаської міської ради, випускник школи, Максим Шадловський.

Актова зала школи ледь вміщувала всіх бажаючих. Нам дуже приємно, що знайшли можливість побувати на святі представники всіх випусків, причетних до закладання капсули - з 1977 по 1986 роки.

Гостей та присутніх вітали учасники шкільної художньої самодіяльності, неодноразові переможці вокальних конкурсів - Юлія Завалій (випускниця школи 2017 року), учениці школи Сухенко Катерина, Яремчук Інна, Кічула Надія, хор учнів 5 -х класів та ансамбль початкової школи "Калинка". Ведучими свята були вчителі школи -Логінова Юлія Анталоївна та Пишна Оксана Олександрівна (випускниця школи).

Ну і, звичайно, як обіцяли, відкрили капсулу з посланням учням школи. Випускники школи Юрій Зімнін, Інеса Гвін, вчителі Павлюк Марія Василівна та Гавриш Світлана Григорівна передали вміст капсули сьогоднішнім десятикласникам

. Ми дякуємо:

- за практичну допомогу в піднятті капсули випускнику школи, депутату міської ради Максиму Шадловському;
- за підготовку матеріалів з історії школи ветерану праці, вчителю школи Гавриш Світлані Григорівні;
- за підготовку і проведення свята заступнику директора з виховної роботи Вдовченко Тетяні Вікторівні, вчителю музики Маріненко Оксані Юріївні, педагогу-організатору Сухенко Ользі Володимирівні, вчителю трудового навчання Якубенко Ірині Миколаївні.