Тиждень самоврядування

За традицією у кінці січня Рада старшокласників школи організовує і проводить тиждень самоврядування. Цього року він розпочався із арт-понеділка. Протягом дня діти створювали по всій школі артзони, підготували виставку найкращих малюнків. У вівторок для усіх лідерів шкільного самоврядування було проведено психологом школи тренінг "Лідер і лідерство", а також діти влаштували показ моделей ділового стилю та зіграли у інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?". Середа стала днем, коли учні-старшокласники та батьки (!) спробувати себе у ролі вчителів. Спортивний четвер зібрав усіх бажаючих на змагання з тенісу та шашок. А "Джинсова п"ятниця" стала найяскравішим завершенням тижня самоврядування.