Дні цивільного захисту у школі

07 грудня 2023 року до Дня Збройних Сил України та в рамках проведення днів цивільного захисту команда ГО БФ "Support AZOV Черкаси" (Голова штабу - Хоменко Артем) провела для шкільних роїв (команд учнів 8-11 класів) військово-патріотичний вишкіл. Програма заходу включала ознайомлення учасників вишколу з правилами накладання турнікета, бандажу, збірку/розбірку АК, з правилами одягання протигаза, а також з вмістом аптечки військових. У підсумку набуті знання та навички учасники продемонстрували під час залікового етапу "Надання домедичної допомоги потерпілому та його транспортування".

Від учнів школи благодійному фонду були передані коробки з подарунками для наших військових, які захищають Україну від ворогів.
Дякуємо ГО БФ "Support AZOV Черкаси" за співпрацю у реалізації волонтерських та гуманітарних проєктів, а також за сприяння у військово-патріотичному
вихованні учнівської молоді.

Дякуємо вчителям предмета "Захист України" Ложці В. Б. та Корнюковій С.І. за підготовку роїв.