Тиждень історії та правознавства

З метою активізації пізнавального інтересу здобувачів освіти до історії та правознавства, розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета,

реалізації на практиці основних принципів особистісно - орієнтованого підходу до навчання та створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь здобувачів освіти у нестандартних ігрових ситуаціях у школі з 04.12. до 08.12.2023 року проходив Тиждень історії та правознавства. Предметний тиждень розпочався переглядом та обговоренням у 8-х класах навчальних відео з теми "Національно-визвольна війна. Богдан Хмельницький", у 6-х класах, які перебували на дистанційній формі навчання, проведені турніри історичних онлайн-ігор з історії Стародавнього Сходу. Здобувачі освіти 7-х класів стали активними учасниками історичної гри-квесту "Темні віки" з історії Середньовіччя та краєзнавчої вікторини "Моя Черкащина". Здобувачі освіти 9-х та 10-х класів створювали "сторінки" у Фейсбуці для українських гетьманів та презентували їх.