Учні школи - учасники міжнародної програми для молоді UPSHIFT

Учні 10 класу Ігонтова Стелла, Маріненко Вікторія, Пайда Даниїл та Клімова Поліна стали учасниками інноваційної програми для молоді UPSHIFT.

Це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах. Вона надає молоді й підліткам навички ХХІ століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні розв'язання цих проблем.

З 14.12 по 17.12.2023 року команди Черкаської області, які пройшли два відбори до програми, зустрілись на навчальному буткемпі у дитячому таборі санаторного типу "Чайка" (Київська область), де разом з досвідченими менторами працювали над власними проєктами. Наступні 3 місяці вони продовжать роботу над їх реалізацією у школі, місті, громаді.

Програма UPSHIFT надає можливості для сучасної молоді повірити в себе і у свої сили, отримати хоч один успішний досвід, на який можна спертися у безпечному середовищі і відтворювати подібний досвід у майбутньому.